Pronájem tábořiště

Uvnitř tábora je do půlkruhu 40 stanů s podsadou (typ Osada). Na dřevěné podlaze sou 2 postele a na nich dva 10 cm molitany. Ve velkém srubu (5*16*4m) je kompletně zařízená kuchyň, se třemi sporáky na plyn, z kuchyně se vchází do skladu potravin, kde jsou ledničky a mrazák na elektriku. V druhé polovině srubu je místnost pro vedoucí a místnost na sportovní potřeby a nářadí. V patře jsou dvě místnosti na spaní (vyspí se tu 20 osob) a nebo v případě deště na hry. Za boudou je pec na ohřev vody nebo na vaření. Vedle srubu je krytá jídelna pro děti. Na opačném konci tábořiště jsou dobře ukryté suché, ale vyzděné záchody. Uvnitř tábořiště je fotbalové hřiště a hřiště, na kterém se dá hrát: volejbal, tennis, ringo, nohejbal, vybíjená. Máme zde i pingpongové stoly. Vedle tábora je velký vojenský hangár (6*12m), který slouží v případě deště na hry a je v něm jeden pingpongový stůl. U řeky je velké ohniště a umývárka se sprchou a molo zasahující do řeky. To co nespálíme dáváme do přistavěného kontejner. Pitnou vodu přivádíme čerpadlem z vrtu, na který děláme každoročně hygienický rozbor.

Koupat se chodíme do naší říčky, kde je při postavení hráze hloubka až 170 cm a nebo do vesničky Drahonín, kde je koupaliště.

Nakupování potravin všeho druhu je v Dolních Loučkách, kde je také pošta, takže je potřeba auto. V obci Skryje je jen malá hospůdka na pivečko, kofolu a zmrzlinu. Elektriku, kterou jsem již zmiňoval, používáme jen na ledničky. Tábor pronajímáme od začátku června do konce srpna.

Ve srubu je možno spát i v podzimních nebo zimních měsících - po dohodě půjčíme.

Vždy se počítá plná kapacita tábora. V této ceně není zahrnutý plyn a elektrika. Což dělá zhruba 1000 korun.

K dispozici jsou táborové pohlednice.V případě zájmu rád zodpovím všechny dotazy.

Slávek Bednář

tel.: 776 761 281

SlavekBednar@seznam.cz

Č.T.U. TK - KŘOVÁCI